Noriu pasiskolinti

Laikotarpis

Mano kredito reitingas

Paskolos sąlygos

Žemiausia palūkanų norma

7.00%

Mėnesinė įmoka

100Eur

Mėnesis Suma Grąžinama dalis Palūkanos Sąsk. admin. mokestis Mokėtina suma

* Turite atsidaryti Paysera sąskaitą.

* Nurodytos sąlygos yra orientacinės, užsiregistruokite, kad gautumėte Jums skirtas sąlygas.Tipinis pavyzdys:

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur, kai Jūsų rizikos kategorija yra B, kai sutartis sudaroma 24 mėn., o pirma įmoka mokama po mėnesio, fiksuota metinė palūkanų norma - 18%, pradinis sutarties mokestis - 49 Eur, mėnesinis sutarties mokestis -2,40 Eur, BVKKMN – 25,45 %, eilinės įmokos suma - 52,32 Eur. Bendra Jūsų kaip vartojamo kredito gavėjo mokama suma - 1255,78 Eur, Jums išmokama paskolos suma 951 Eur.

Paskolos informacija

 • Kredito suma:400€
 • Grąžinimo terminas:18 mėn.
 • MPN:65%
 • BVKKMN:88.19%
 • Pirma įmoka:
 • Palūkanos:1771.08€
 • Jūsų gaunama paskolos suma:1771.08€
 • Sutarties sudarymo mokestis:1771.08€
Susipažinkite su standartine kredito informacija

Kodėl verta skolintis su OK.lt

 • Pigiau

  Mokėkite mažesnes palūkanas! OK.lt paskolos, finansuojamos privačių investuotojų, todėl mokėsite mažesnes palūkanas negu kitose finansinėse institucijose. Vartojimo paskola su OK.lt Jums kainuos ženkliai mažiau


 • Saugiau

  Konfidencialumas! Finansuotojai nemato asmeninių paskolos gavėjų duomenų. Vartojimo paskola internetu pervedama per itin saugią Paysera sąsają. OK.lt sistema atitinka ISO standartus, todėl Jūsų pinigai saugioje ir patikimoje aplinkoje.


 • Patogiau

  Patogumas! Aukščiausio lygio patogumas Jums, nes nereikės eiti į banką ar kreiptis į kredito uniją – vartojimo paskola bus suteikta neišeinant iš namų.

Jokio užstato! Skolindamiesi su OK.lt, Jūs neturėsite pateikti jokio užstato, todėl skolinsitės paprastai ir greitai. Jūsų nebaugins milžiniškos palūkanos, išauginančios skolą ir taip didinančios paskolos gavėjo nemokumo riziką.

Kaip pasiskolinti su OK.lt

Skolintis su OK.lt labai paprasta!
Užsiregistruokite www.OK.lt paskolos gavėjo paskyroje:

Finansuotojui nusprendus finansuoti Jūsų paskolą, pinigai iškart atkeliaus į Jūsų Paysera sąskaitą. Paprastai visas paskolos gavimo procesas netrunka ilgiau kaip 72 valandas. Vartojimo paskola su OK.lt gali siekti nuo 200 iki 7 000 eurų, priklausomai nuo to, kuriai klientų grupei priklausote. Nuo pastarojo kriterijaus taip pat priklauso ir paskolos grąžinimo laikotarpis, kuris gali svyruoti nuo 3 iki 60 mėnesių. Neretai nerimaujama, kad patvirtinus tapatybę duomenys taps viešai matomi. Užtikriname absoliutų konfidencialumą ir duomenų saugumą. Asmens duomenys reikalingi identifikacijai ir sutarties sudarymui.Tapatybė patvirtinama sumokant registracijos mokestį, kuris siekia 0,01 Eur. Sistema įvertins Jūsų kreditingumą ir Jūs greitai gausite atsakymą dėl mokumo patvirtinimo. Jei priėmėte teisingą sprendimą ir nutarėte skolinti iš OK.lt, greitai, saugiai ir paprastai užsiregistruokite paskolai gauti.

Vartojimo paskola internetu iš privačių investuotojų: pigiau, patogiau

Pritrūkote lėšų didesniam pirkiniui ar pragyvenimui iki atlyginimo? Tokiu atveju imate svarstyti vartojimo paskolos galimybę. Renkantis paskolas dažniausiai vertinamos trys alternatyvos: bankas, kredito unija ir greitųjų kreditų bendrovės. Pastarosios ypač masina skolintis, tačiau vis dažniau girdime istorijų, kaip greitieji kreditai neigiamai įtakoja asmens finansinę laisvę. OK.lt teikia tarpusavio skolinimosi paslaugas – angl. peer to peer lending (P2P). Tai galimybė kiekvienam gauti vartojimo paskolą internetu pigiau ir saugiau. P2P – inovatyvus finansų sektoriaus sprendimas, leidžiantis gauti naudos investuotojams ir paskolų gavėjams. Pagrindinis tarpusavio skolinimosi principas – žmonės skolina pinigus vieni kitiems. Kaip tai veikia? Šiame skolinimo ir skolinimosi procese veikia dvi pusės: privatūs investuotojai ir paskolų gavėjai. Privatūs investuotojai „įdarbina“ savo kapitalą, iš kurio suteikiamos paskolos besiskolinantiems. Jei svarstote, ar vartojimo paskola internetu Jums prieinama, įvertinkite šiuos kriterijus, kuriais remiamasi, vertinant potencialaus paskolos gavėjo kreditingumą: asmuo turi būti pilnametis, asmuo turi turėti stabilias pajamas, asmuo neturi turėti finansinių kasmėnesinių įsipareigojimų, kurie viršytų 40 proc. jo mėnesinių pajamų.