Kokie mokesčiai taikomi paskolų gavėjams?

Paskolų gavėjams yra taikomas 0,01 Eur registracijos mokestis, taip pat vienkartinis sutarties sudarymo mokestis ir mėnesinis sutarties administravimo mokestis. Mokesčiai skaičiuojami nuo paskolos sumos ir atsižvelgiant į paskolos gavėjo rizikos kategoriją. Vienkartinis sutarties administravimo mokestis negali būti mažesnis nei 49 Eur, mėnesinis administravimo mokestis negali būti mažesnis nei 2 Eur.


Kredito reitingasSutarties sudarymo mokestisMėnesinis administravimo mokestis
A++2,9%0,16%
A+3,9%0,24%
A4,9%0,24%
B5,9%0,24%
C6,9%0,33%
D7,9%0,33%
E9,9%0,43%

Kaip man pasiskolinti iš OK.lt?

Pirmiausiai Jūs turite užsiregistruoti www.OK.lt paskolos gavėjo paskyroje:
1. Užpildykite registracijos formą;
2. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir spauskite ,,Tęsti registraciją";
3. Patvirtinkite savo asmens tapatybę sumokėdami registracijos mokestį;
4. Užpildykite paskolos paraišką;
5. Paskolos paraišką su priskirtomis palūkanomis patalpinsime duomenų bazėje, o finansuotojai, nusprendę finansuoti Jūsų paskolą, rezervuos pinigus;
6. Jūs patvirtinate suformuotą paskolą. Atliekame pavedimą – kreditas pervedamas į Jūsų Paysera sąskaitą. Greita, saugu ir patikima.

Kas gali gauti paskolą iš OK.lt?

Paskolą gali gauti Lietuvos Respublikos pilietis, sulaukęs 18 metų, gaunantis stabilias pajamas ir neturintis kasmėnesinių įsipareigojimų, viršijančių 40 proc. jo tvariųjų mėnesinių pajamų.

Kodėl turėčiau rinktis OK.lt?

Mes tikime, kad žmonių pinigai priklauso žmonėms, o paskolos iš OK.lt yra ko gero pigiausias būdas sumaniems ir šiuolaikiškiems žmonėms rasti geriausius finansinius sprendimus. Skolintis su OK.lt yra saugu, greita ir patogu - nereikia varstyti bankų ar kitų institucijų durų. Viskas atliekama internetu, diskretiškai ir be streso. Priešingai nei kitose panašiose bendrovėse, apie tai, kad skolinatės iš OK.lt žinote tik Jūs vienas – finansuotojai NEMATO Jūsų asmeninių duomenų. Su mumis visada viskas OK.

Kiek aš galiu pasiskolinti iš OK.lt?

Jūs galite pasiskolinti nuo 200 Eur iki 7000 Eur.
AA grupės klientai gali pasiskolinti iki 7000 Eur, A grupės klientai gali pasiskolinti iki 6000 Eur, B grupės klientai gali pasiskolinti iki 5000 Eur, C grupės klientai gali pasiskolinti iki 4000 Eur, D grupės klientai gali pasiskolinti iki 3000 Eur, E grupės klientai gali pasiskolinti iki 2000 Eur, HR grupės klientai gali pasiskolinti iki 1200 Eur.

Kokiam terminui galiu pasiskolinti?

Jūs galite pasiskolinti nuo 3 mėnesių iki 60 mėnesių.
AA ir A grupės klientai gali pasiskolinti nuo 12 mėnesių iki 60 mėnesių, B grupės klientai gali pasiskolinti nuo 6 mėnesių iki 48 mėnesių, C ir D grupių klientai gali pasiskolinti nuo 6 mėnesių iki 36 mėnesių, E grupės klientai gali pasiskolinti nuo 6 mėnesių iki 24 mėnesių, HR grupės klientai gali pasiskolinti nuo 3 mėnesių iki 12 mėnesių.

Kaip grąžinti paskolą?

Paskolos grąžinimas vykdomas tik per Paysera sąskaitą. Jūsų patogumui pinigai yra nuskaičiuojami tiesioginio debeto būdu, todėl daryti atskirų pingų pavedimų Jums nereikia. Tiesiog artėjant paskolos grąžinimo terminui, įsitikinkite, kad Jūsų Payseros sąskaitoje yra užtektinai lėšų padengti mėnesinę paskolos įmoką. Jei lėšų nėra pakankamai, perveskite pinigus iš savo banko sąskaitos į Payserą sąskaitą. Daugiau informacijos, kaip greitai ir paprastai papildyti savo Payserą sąskaitą rasite internete adresu: https://www.paysera.lt/p_saskaitos_papildymas.html.
Jei pinigų Jūsų Payseros sąskaitoje yra užtektinai, įmoka bus sėkmingai nuskaičiuota.

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau numatyto laiko, koks taikomas mokestis?

Jūs galite grąžinti paskolą anksčiau numatyto termino visiškai nemokamai.

Per kiek laiko aš galiu gauti paskolą?

Jūs gausite pinigus į savo Paysera sąskaitą iškart po to, kai finansuotojai finansuos Jūsų paskolą. Apie tai, kad paskola surinkta Jus informuosime SMS žinute ir elektroniniu laišku.

Ką reiškia paskolos grąžinimas anuiteto būdu?

Anuiteto metodas reiškia, kad paskola grąžinama palaipsniui ir mėnesinės įmokos yra vienodos visą paskolos laikotarpį.

Ar finansuotojai žinos mano asmeninius duomenis?

Kiekvienas paskolos gavėjas OK.lt sistemoje yra identifikuojamas registracijos numeriu, todėl tik mes žinosime paskolos gavėjo asmeninius duomenis. Asmeniniai paskolos gavėjo ir finansuotojo duomenys nėra pateikiami, jie yra apsaugoti, todėl galite būti ramūs dėl duomenų apsaugos ir anonimiškumo.