Finansuokite paskolą kartu su OK.lt
ir įdarbinkite savo pinigus

Jei savo banko sąskaitoje turite pinigų, kurie nėra įdarbinti, Jums laikas prisijungti prie OK.lt! Mes, būdami lankstūs, greitai ir patogiai randame geresnius finansinius sprendimus Jūsų kapitalui. Pasirinkite patogų automatinį arba aktyvų finansavimo būdą ir leiskite dirbti savo pinigams jau dabar!

Finansuokite paskolą
name

Kodėl verta prisijungti prie OK.lt ?

Su OK.lt galite uždirbti daugiau • Solidi investicinė grąža

  Finansiniu požiūriu naudingas sprendimas. Investavimas į paskolas, tikėtina, leis Jums uždirbti daugiau, palyginti su alternatyva laikyti pinigus banko sąskaitoje ar investuojant į obligacijas. Jūsų uždarbis su OK.lt gali siekti net iki 20 procentų metinių palūkanų ar net dar daugiau!


 • Patikima ir saugu

  OK.lt veiklą prižiūri Lietuvos bankas, todėl Jūsų investavimas į paskolas bus patikimas ir saugus. OK.lt, kaip ir visoms finansų bendrovėms, taikomi aukščiausi saugumo standartai, leidžiantys užtikrinti Jūsų vykdomų operacijų saugumą.


 • Patogu ir lankstu

  Investavimas internetu yra labai patogus pinigų įdarbinimo būdas, kadangi Jums nereikės skirti savo brangaus laiko kelionei į banką ar kitą finansinę instituciją – viską atliksite internetu. Tai paprasta ir greita! Taip pat galėsite pasirinkti aktyvų finansavimo būdą.


 • Stabilios mėnesinės pajamos

  Investavimas į paskolas užtikrina stabilias mėnesines pajamas. Paskolos gavėjas ar gavėjai, kurių paskolą finansuojate kiekvieną mėnesį mokės įmokas, todėl Jums periodiškai grįš Jūsų investicijos drauge su gaunama nauda – palūkanomis.

Investavimas į žmonių paskolas – iki 20 proc. grąžos!

Turite šiuo metu nenaudojamų lėšų, kurias laikote banke, seife ar tiesiog saugiai padėtas? Įdarbinkite savo pinigus! Investavimas į paskolas yra puiki galimybė Jums, kad pinigai uždirbtų pinigus. OK.lt teikia tarpusavio skolinimosi paslaugas – angl. peer to peer lending (P2P). Tai galimybė kiekvienam gauti vartojimo paskolą internetu pigiau ir saugiau. P2P – inovatyvus finansų sektoriaus sprendimas, leidžiantis gauti naudos investuotojams ir paskolų gavėjams. Pagrindinis tarpusavio skolinimosi principas – žmonės skolina pinigus vieni kitiems. Kaip tai veikia? Šiame skolinimo ir skolinimosi procese veikia dvi pusės: privatūs investuotojai ir paskolų gavėjai. Privatūs investuotojai „įdarbina“ savo kapitalą, iš kurio suteikiamos paskolos besiskolinantiems, o investuotojams tas kapitalas grįžta drauge su palūkanomis. Užtikrinamas investuotojų finansų saugumas, todėl paskolos suteikiamos tik tiems asmenims, kurių kreditingumas yra aukštas.

Kaip tapti finansuotoju?

Tapti OK.lt finansuotoju labai paprasta!
Jums tereikia užsiregistruoti www.OK.lt finansuotojo paskyroje:

 • Užpildyti registracijos formą.
 • Susipažinti su sutarties sąlygomis.
 • Patvirtinti savo asmens tapatybę per Paysera.
 • Rezervuoti lėšas OK.lt sistemoje.
 • Prisijungę prie OK.lt savitarnos sistemos rasite išsamias instrukcijas, kaip greitai ir patogiai įdarbinti pinigus. Sveikiname - Jūsų pinigai dirba!

Jei svarstote, ar investavimas internetu Jums prieinamas, įvertinkite keturis kriterijus, kuriuos turite atitikti: Jūs turite 18 metų, Jūs esate LR pilietis, turite galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę, naudojatės elektronine bankininkyste.

Manote, kad investuotoju gali būti tik dideles pinigų sumas turintis asmuo? Klystate! Su OK.lt užsidirbti galite ir su itin mažomis sąnaudomis, kadangi mažiausia suma, kurią galite investuoti, yra 5 eurai. Taip pat – investavimas internetu suteikia galimybę finansuoti kelias paskolas vienu metu.
OK.lt investavimo privalumas – šis investavimas į paskolas Jums visiškai nieko nekainuos! Jei priėmėte teisingą sprendimą ir nutarėte investuoti į paskolas per OK.lt sistemą, greitai, saugiai ir paprastai užsiregistruokite finansuotojo paskyroje. Su OK.lt Jūsų pinigai uždirbs pinigus greitai, saugiai ir paprastai!