Apie mus

Vartojimo paskolos, greita paskola, paskolos be užstato, būsto paskolos – sąvokos, kurios daugeliui pažįstamos. O štai tarpusavio skolinimas yra naujovė Lietuvoje.

Finansuokite paskolą Gaukite paskolą

OK.lt viena iš pirmųjų Lietuvoje pradeda teikti tarpusavio skolinimo paslaugas, kai žmonės skolina pinigus vieni kitiems, nesinaudodami bankų ir kitų finansinių institucijų teikiamomis papildomai apmokestinamomis paslaugomis. Skolintis su OK.lt protingiau, nes gaunate mažesnes palūkanas, o finansuotojai solidžią finansinę grąžą.

Šią, dar sąlyginai naują ir kol kas nedidelę, tačiau sparčiai augančią finansų sektoriaus kryptį, Europos Komisija 2014 metais įvardijo kaip itin naudingą vartotojams, skatintiną ir perspektyvią.Mums svarbiausia - žmonės, kurie skolinasi pigiau ir uždirba daugiau. Manome, kad paskolos pagaliau gali tapti draugiškomis, o investavimo erdvė gali prasiplėsti. Tikime, kad tik komandinis darbas yra raktas į sėkmę, todėl drauge diegiame naujausius sprendimus tam, kad mūsų bendruomenės nariai galėtų skolintis saugiau, lengviau ir patogiau.

Gauti asmeninę vartojimo paskolą be užstato su su OK.lt paprasta, greita ir saugu. Kaip ir finansuoti paskolas pasirinkus patogų autofinansavimo ar aktyvaus finansavimo būdą. Dabar patogus pinigų įdarbinimo būdas tapo prieinamas visiems.

Mūsų sistema yra sertifikuota ISO 9001, todėl visos operacijos atliekamos pagal aukščiausius veiklos ir saugumo standartus. Esame įtraukti į oficialų Lietuvos banko Vartojimo kredito davėjų sąrašą – veikiame legaliai ir patikimai. Veikiame pagal LR įstatymus, kurie užtikrina klientų teises ir jų asmens duomenų saugumą.

Asmeniškai rūpinamės kiekvienu OK.lt klientu, todėl savo veikloje vadovaujamės aukštais verslo etikos principais. Būdami novatoriški, atsakingai teikiame lengvai ir patogiai prieinamas paslaugas.